Nový Samsung Watch 4: Recenze a Novinky v Elektro Sekci!

Samsung Watch 4

Nový Samsung Watch 4: Přehled funkcí a designu

Nový Samsung Watch 4 přináší revoluční design s kulatým displejem a tenčím rámem, což zlepšuje pohodlí nošení. Disponuje funkcemi jako měření krevního tlaku, sledování spánku, monitorování fyzické aktivity a vodění denního rozvrhu. Díky operačnímu systému Wear OS 3.0 a procesoru Exynos W920 nabízí plynulý chod aplikací a rychlé odezvy na doteky. Vestavěný senzor pro sledování tepové frekvence je přesnější než u předchozích modelů. Celkově se jedná o špičkový smartwatch vhodný pro každodenní nošení i sportovní aktivity.

Srovnání s předchozími modely Samsung Watch

Nový Samsung Watch 4 přináší několik vylepšení oproti svým předchůdcům. Nejvýraznější změnou je implementace nového operačního systému Wear OS společně s One UI Watch od Samsungu, což zajišťuje plynulejší a efektivnější fungování zařízení. Dále nový model disponuje revolučním senzorem pro měření tělesné teploty a kyslíkové nasycenosti krve, což předchozí modely nemají. Designově se nový Samsung Watch 4 drží osvědčené linie s kulatým displejem, ale díky tenčímu rámečku působí elegantněji a moderněji než jeho předchůdci. Celkově lze říci, že nový Samsung Watch 4 nabízí výrazné inovace jak v technologickém vybavení, tak i ve vizuálním provedení oproti starším modelům této řady.

Recenze uživatelů: Výhody a nevýhody

Recenze uživatelů nového Samsung Watch 4 jsou obecně pozitivní. Uživatelé oceňují moderní design a vylepšené funkce, jako je monitorování spánku, krokoměr nebo sledování srdečního tepu. Velkým plusem je také možnost použití asistenta Google Assistant a podpora aplikací z Google Play Store. Mezi nevýhody patří vyšší cena ve srovnání s předchozími modely a omezená kompatibilita s iOS zařízeními. Někteří uživatelé také uvádějí menší výdrž baterie při intenzivnějším používání.

Návod k použití nového Samsung Watch 4 je intuitivní a snadno ovladatelný. Po spárování s chytrým telefonem prostřednictvím aplikace Wear OS můžete plně využívat všech funkcí hodinek. Pro optimalizaci využití doporučujeme pravidelně aktualizovat software, aby byly zajištěny nejnovější funkce a bezpečnostní aktualizace. Dále je vhodné nastavit preferované upozornění a notifikace podle vašich potřeb a preference. Sledování fyzické aktivity lze maximalizovat nastavením cílů cvičení a pravidelným monitorováním svých pokroků. V neposlední řadě je důležité dbát na správnou údržbu zařízení, jako je čištění displeje od otisků prstů a prachu, aby byla zachována optimální funkčnost a estetický vzhled hodinek.

Cena a dostupnost na trhu: Kde zakoupit nejvýhodněji?

Nový Samsung Watch 4 je dostupný v České republice od září 2021 a nabízí se v několika variantách dle velikosti a konektivity. Cena základní verze začíná kolem 6 990 Kč, avšak ceny se mohou lišit podle prodejního místa a konkrétního modelu. Nejvýhodněji lze zakoupit Samsung Watch 4 online na oficiálních stránkách výrobce, ale také v autorizovaných obchodech s elektronikou jako je například Alza.cz nebo CZC.cz. Doporučujeme sledovat akční nabídky a slevové akce pro získání nejlepší ceny.

Publikováno: 30. 05. 2024

Kategorie: elektro

Autor: Zuzana Polomská

Tagy: samsung watch 4 | elektronika